Teknik Analiz

30/05/2020

Teknik Analiz, kisa ve orta vadeli piyasa islemcilerinin her hangi bir yatirim aracini alip satarken, piyasalarin geçmis fiyat hareketlerini inceleyerek zamanlama ve piyasanin yönü olasiliklarini belirlemek için kullandiklari grafiksel bir araçtir. Piyasalarin son 10 yildir asiri oynaklik ve belirsizlik göstermesinden dolayi kisa vadeli islemlerin yapilmasinda çok daha fazla önem kazanmistir. Ayni zamanda bütün piyasa oyuncu davranislarinin grafiklere yansimasidir.

Biz de Astrolojinin olasiliklari ile Teknik Analizin olasiliklarini beraberce degerlendirip daha güvenilir bir sekilde piyasalarin yönünü belirlemeye ve siz degerli yatirimcilarin önünü daha net görmesi için bu bilgileri paylasarak yardimci olmaya çalisiyoruz.

Aylin Çetiner – Kürsad Aydin8 Haftalık Mindfulness Programı 11 Şubat 2024 Pazar günü saat 11.00’de başlıyor!

Stres Nöroendokrin Sistem ile alakalı. Stres onu o stresi yönetiyor!

Stresinizi yöneterek hazzı arttırabilir, refah seviyenizi yükseltebilir, kazanan olabilirsiniz 🏆

Yaşadığımız dışsal zararlı etkilerden uzak kalarak, netleşerek aksiyon alabilmek için, kazanan olabilmek için, 8 haftalık bir program açıyoruz.

Büyük üniversitelerde yapılan araştırma sonuçları gösteriyor ki; uygulanan mindfulness pratikleri, beynin duygu kontrolü ve stres seviyesiyle ilgili bölümlerinin yapısını değiştiriyor. Beynin karar alma mekanizması ile ilgili bölümlerindeki gri cevher yoğunluğunu arttırıyor.

Kalıp ve korkulardan kurtularak yol alabilmek isteyenler için,

Mindfulness meditasyonu, bedeni hissetme becerisini geliştiriyor, duygu ve düşünceye dair takılı kalınan kalıpların bırakılmasını sağlarken maddi kazançları beraberinde getiriyor.

8 haftalık Mindfulness programı kişiye temel nefes farkındalığı meditasyonu öğretmenin yanı sıra öğrenmesi ve uygulaması kolay olan diğer mindfulness pratiklerini de sunar.

Bu 8 haftanın ardından kişi kendi kendine pratik yapmak için gerekli beceriye ve motivasyona sahip olacaktır.

Başvuru; 0532 651 96 88 finansalastroloji@gmail.com

This will close in 0 seconds