Aslan Burcunda Dolunay ve Para Piyasalari üzerinde olasi etkisi

25/01/2021

Aslan Burcunda Dolunay ve Para Piyasalari üzerinde olasi etkisi,

2021 yilinin ilk dolunayinin Aslan burcunda olmasi bu yil Ay’in isiginin  borsa, altin ve gümüs’ü parlatabilecegini düsündürüyor.

Gezegenlerin auralari insan beyni ile algilanarak bilinçdisina yansima yapar ve günlük yasantilarimiza etki eder.

Dolunay dönemlerinin dünya üzerinde sularin çekilmesine sebep oldugunu biliriz, insan bedeninin 2/3’sinin su olmasi sebebiyle de bilinçdisimiz bu tesiri güçlü olarak alir ve bizler farkinda olmadan dolunayin etkisine gireriz.

28 Ocak 2021 tarihinde gerçeklesecek dolunay, 13 Ocak 2021 tarihindeki yeniay ile baslayan olaylarin olgunluk dönemine gelme zamanindir (piyasalarda yön degisimine neden olacagini öngörmüs ve sizlerle paylasmistik. Detayli bilgi için lütfen linki tiklayiniz) https://twitter.com/cetineraylin3/status/1348972979053613058?s=12

Ay’in isigi, en yogun döneminde oldugundan bulundugu bölgeyi aydinlatir ve gerçekleri herkesin gözleri önüne serer. Bu kez Ay’in isiginin aydinlatacagi bölge, dünya üzerinde borsalar oluyor.

Borsa Istanbul Endeks’inin ve diger yatirim araçlarinin aldigi göksel etkiyi ve içinde bulundugumuz dönem gerçeklesen öngörülerimiz Satürn Uranüs Karesine Simdiden Hazir Olalim isimli 127. Finansal Astroloji videomuzdan detayli izleyebilirsiniz.  https://youtu.be/ZkFneDo6r9g

25 Ocak haftasina kararsizlik ve kararsizligin yarattigi daha fazla kazanma dürtüsü ile baslayacagiz. Bu kararsizlik ve çok kazanma dürtüsü ile takip ettigimizden farkli hisseleri portföyümüze alacak olabiliriz ve bir bakmissiniz elinizdeki hisse sayisi artmis. Bu durum konsantrasyonunuzundagilmasina neden olabilir ve neyi satayim, neyi tutayim derken hepsi elinizde kalabilir. Kararsizligin da etkisiyle portföyünüzün deger kaybina neden olabilir.

Kar ve zarar kisilerin dogum haritalarinin transitten alacagi etkiyle baglanmistir. Biri, gökyüzünden bilinç disina yansiyacak bu etkinin kendi dogum haritasina zorlu açisi sebebiyle zarar ederken, bir digeri kendi dogum haritasina bu gezegen açisinin pozitif etkisi sebebiyle kazanç elde edebilir. Kisisel haritalariniz kazancinizi belirler. Burada kader devreye giriyor. Bu külli ve cuzzi irade karsisinda kazanma zamaniniz olup olmadigini bilmeniz çok önemlidir. Kendi astroloji haritanizi henüz bilmiyorsaniz, ögrenmenin tam da zamani!

Astroloji, piyasalarda, ileriki zamanlar için simdiden ön göremedigimiz olasiliklari söyler ve bu olasiliklara göre strateji belirlemenizi saglar. Bu stratejileri de Teknik Analizile desteklersiniz.

Dolunay’in Asellus Australis sabit yildizi ile etkilesimi para yönetenler için tehlike yaratmaktadir. Yukarida bahsettigimiz kararsizlik ve dürtüsel hareketler sonucunda kalp ve tansiyon problemine sebep olabilir. Piyasalarin, sert hareketler esliginde, yükselen islem hacmi ile bilgi tecrübe sahibi olmayanlar için uygun olmadigini göstermektedir. Kova burcundaki Günes Jüpiter’in Ay karsitligi borsadan kazanma istegimizin bizim istegimiz disinda gerçeklesecek olaylar sebebiyle engellenebilecegini ifade etmektedir. Mars karesi ile de yolun zorlu oldugu fakat zihnini yeniliklere açarak farkli marjinal bakislarin açilarinin, Venüs, yani paraya çikacagini ifade ediyor. Bu dönemde bakis açinizi degistirmeniz çok önemli olacaktir.

28 Ocak Persembe günü bir Oglak burcundaki Pluton Venüs kavusumunda bir Dolunay gerçeklesecek. Bu etki Türkiye Cumhuriyeti’nin dogum haritasi ile zorlu açilar almasina neden oluyor. Bu etki ile para kisitlarinin, enflasyonun ve reform düzenlemelerinin gündeme gelecegini öngörebiliriz.

Pluto, manipülasyon gezegenidir. Venüs ile birlestiginde piyasalarin manipüle edildigi anlami ortaya çikar. Kova burcunda olmamiz ise manipüle edilenlerin halklarin da olabilecegini belirtiyor.

Neticede bu dolunay ile birlikte önceden kurulmus oyunun sonuna geldigimizi söyleyebiliriz.

Aylin Çetiner

Finansal Astrolog8 Haftalık Mindfulness Programı 11 Şubat 2024 Pazar günü saat 11.00’de başlıyor!

Stres Nöroendokrin Sistem ile alakalı. Stres onu o stresi yönetiyor!

Stresinizi yöneterek hazzı arttırabilir, refah seviyenizi yükseltebilir, kazanan olabilirsiniz 🏆

Yaşadığımız dışsal zararlı etkilerden uzak kalarak, netleşerek aksiyon alabilmek için, kazanan olabilmek için, 8 haftalık bir program açıyoruz.

Büyük üniversitelerde yapılan araştırma sonuçları gösteriyor ki; uygulanan mindfulness pratikleri, beynin duygu kontrolü ve stres seviyesiyle ilgili bölümlerinin yapısını değiştiriyor. Beynin karar alma mekanizması ile ilgili bölümlerindeki gri cevher yoğunluğunu arttırıyor.

Kalıp ve korkulardan kurtularak yol alabilmek isteyenler için,

Mindfulness meditasyonu, bedeni hissetme becerisini geliştiriyor, duygu ve düşünceye dair takılı kalınan kalıpların bırakılmasını sağlarken maddi kazançları beraberinde getiriyor.

8 haftalık Mindfulness programı kişiye temel nefes farkındalığı meditasyonu öğretmenin yanı sıra öğrenmesi ve uygulaması kolay olan diğer mindfulness pratiklerini de sunar.

Bu 8 haftanın ardından kişi kendi kendine pratik yapmak için gerekli beceriye ve motivasyona sahip olacaktır.

Başvuru; 0532 651 96 88 finansalastroloji@gmail.com

This will close in 0 seconds