Finansal Astrolog
Aylin Çetiner

Sermaye Piyasasi Kurulu’nun “Sermaye Piyasasinda Faliyette Bulunanlar Için Lisanslama ve Sicil Tutmaya Iliskin Esaslar Hakkinda Teblig”i uyarinca Sermaye Piyasasi Faaliyetleri Düzey 2 Lisansini almaya hak kazanmis. 26 yillik Dealer, Broker, Trader ve Ileri Düzey Oguzhan Ceyhan Karma Astroloji Egitimini tamamlamis Karma Astrologudur.

Karma Astroloji, yildiz ve gezegen auralarinin insan beyni ile algilanarak bilinç disiniza olan yansimalarini, böylelikle yasaminiz üzerine etkilerini arastirir, neyi neden yasadiginizi fark etmenizi saglayarak geleceginiz hakkinda öngörü yapma yeteneginizi gelistirir. Karma Astroloji, yasaminizi iyilestirmenizi saglayan, bilim ve sanatin birlestigi bir alandir. Dogum haritanizi temel alir ki bu harita dogum aninizdaki gökyüzü yerlesimidir. 2020 yili ile birlikte açilan yeni dönemde dünya ve insanlik büyük bir degisim geçiriyor. 2020 bir ayna yil olarak nitelendiriliyor, yani bizi bize gösteren bir ayna. Tüm insanlik bu günlerde kendini bu aynadan seyrediyor. Dengeler hizla degisiyor ve artik hiçbir sey eskisi gibi olmayacak. Teknolojinin hizla dönüsüme neden olmasi, kisi ve kurumlari uyumlanmaya zorlarken, kararsizliga ve hareketsizlige neden olabiliyor. Bireyler ve kurumlar kendilerini kaybolmus hissederken, ne sekilde adapte olacaklari konusunda ciddi ikilemler yasiyor. Bilinmeyen birçok durum karsisinda korku artiyor. Bu nedenle, günümüzde bireysel ve kurumsal analiz, bireyin veya sirketin kendisini daha iyi tanimasi, farkindaligini arttirmasi ve potansiyeli görmek açisindan son derece elzem bir unsur haline geldi. Bireyler ve kurumlar için astroloji haritalarini çikariyor, hem is hayatinda hem bireysel hayatinizda potansiyelinizi nerede ve nasil kullanacaginizi gösteriyorum. Ayrica kisinin ve kurumun haritasini finansal açidan degerlendiriyor ve olasi firsatlari, sans kapilarini ve muhtemel kayiplari, kazançlari size sunuyorum. Böylelikle, finansal astroloji ve analiz teknikleri ile incelenen finansal piyasa verileri ve makroekonomik bilgiler isiginda, kisisel ve kurumsal finansal ve süreç yönetimleri hizla devreye aliniyor. Bireysel veya kurumsal profilleme ve konumlandirma çalismasini takiben, spiritüel ve mindfulness uzmanligi ile devreye aldigimiz özel danismanlik ve koçluk seanslari ile gerçek hayat vizyonunuzu kesfeder ve bunu saglikli bir süreç içinde yönetirsiniz. Isaretleri dogru okumak ve senkronlari yakalamak, varliginizi basarili bir sekilde sürdürmeniz için çok önemli bir gereklilik. Bilgi ve tecrübemizle, bu olagandisi dönemde yaninizda oldugumuzu bilin istedim. Aylin ÇETINER Finansal Astrolog

GALERİ


Türkiye’nin ilk ve tek Finans Astroloğu. Finansal Astroloji öngörülerim yatırım tavsiyesi değildir.

8 Haftalık Mindfulness Programı 11 Şubat 2024 Pazar günü saat 11.00’de başlıyor!

Stres Nöroendokrin Sistem ile alakalı. Stres onu o stresi yönetiyor!

Stresinizi yöneterek hazzı arttırabilir, refah seviyenizi yükseltebilir, kazanan olabilirsiniz 🏆

Yaşadığımız dışsal zararlı etkilerden uzak kalarak, netleşerek aksiyon alabilmek için, kazanan olabilmek için, 8 haftalık bir program açıyoruz.

Büyük üniversitelerde yapılan araştırma sonuçları gösteriyor ki; uygulanan mindfulness pratikleri, beynin duygu kontrolü ve stres seviyesiyle ilgili bölümlerinin yapısını değiştiriyor. Beynin karar alma mekanizması ile ilgili bölümlerindeki gri cevher yoğunluğunu arttırıyor.

Kalıp ve korkulardan kurtularak yol alabilmek isteyenler için,

Mindfulness meditasyonu, bedeni hissetme becerisini geliştiriyor, duygu ve düşünceye dair takılı kalınan kalıpların bırakılmasını sağlarken maddi kazançları beraberinde getiriyor.

8 haftalık Mindfulness programı kişiye temel nefes farkındalığı meditasyonu öğretmenin yanı sıra öğrenmesi ve uygulaması kolay olan diğer mindfulness pratiklerini de sunar.

Bu 8 haftanın ardından kişi kendi kendine pratik yapmak için gerekli beceriye ve motivasyona sahip olacaktır.

Başvuru; 0532 651 96 88 finansalastroloji@gmail.com

This will close in 0 seconds