Finansal Okuryazarlık Eğitimi

Merhaba,
Bu eğitimimizde, daha çok kısa ve orta vadeli işlem yapmaya yönelik konuları işleyeceğiz. Bu konuların başında teknik analiz yöntemi geliyor. Teknik analiz eğitimiyle kısa ve orta vadede alım satım zamanlaması, güçlü ve zayıf olan yatırım araçlarının belirlenmesi, stop loss ve take profit noktalarının belirlenmesini öğreneceğiz. Temel analiz yöntemi ile mali tabloların arsında kaybolmadan pratik olarak hisse değerlemesini göreceğiz. Hangi bilanço oranlarının etkili olduğunu öğreneceğiz. Ayrıca bütün analiz yöntemlerinden daha güçlü etkisi olan kendimizi tanımanın ve zihnimizi işlem yapmaya nasıl hazırlayacağımızı göreceğiz. Yıllar boyunca yatırımcıların yaptıkları hataları görüp bunlardan arınmaya çalışacağız. Yatırımcı davranışlarının piyasalar üzerindeki etkisini tartışacağız.
7 Şubat Salı günü başlayacak olan eğitimiz iki ay boyunca, her ders yaklaşık 2 saat olacak şekilde sürecek.
Başvuru; finansalastroloji@gmail.com
Saygılarımızla8 Haftalık Mindfulness Programı 11 Şubat 2024 Pazar günü saat 11.00’de başlıyor!

Stres Nöroendokrin Sistem ile alakalı. Stres onu o stresi yönetiyor!

Stresinizi yöneterek hazzı arttırabilir, refah seviyenizi yükseltebilir, kazanan olabilirsiniz 🏆

Yaşadığımız dışsal zararlı etkilerden uzak kalarak, netleşerek aksiyon alabilmek için, kazanan olabilmek için, 8 haftalık bir program açıyoruz.

Büyük üniversitelerde yapılan araştırma sonuçları gösteriyor ki; uygulanan mindfulness pratikleri, beynin duygu kontrolü ve stres seviyesiyle ilgili bölümlerinin yapısını değiştiriyor. Beynin karar alma mekanizması ile ilgili bölümlerindeki gri cevher yoğunluğunu arttırıyor.

Kalıp ve korkulardan kurtularak yol alabilmek isteyenler için,

Mindfulness meditasyonu, bedeni hissetme becerisini geliştiriyor, duygu ve düşünceye dair takılı kalınan kalıpların bırakılmasını sağlarken maddi kazançları beraberinde getiriyor.

8 haftalık Mindfulness programı kişiye temel nefes farkındalığı meditasyonu öğretmenin yanı sıra öğrenmesi ve uygulaması kolay olan diğer mindfulness pratiklerini de sunar.

Bu 8 haftanın ardından kişi kendi kendine pratik yapmak için gerekli beceriye ve motivasyona sahip olacaktır.

Başvuru; 0532 651 96 88 finansalastroloji@gmail.com

This will close in 0 seconds