İPEK SİNOPLU

Merhaba, ben ipek.
İpek Sinoplu.
Sanatın, ruhu olan ve emekle güzelleşmiş objelerin ama en çokta öğrenme merakının kıymet gördüğü iyi insanlar olmaya özen gösteren İstanbul’lu bir aileye doğdum. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi ve Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunuyum. Türkçe, İngilizce, Fransızca biliyorum, Yunanca öğreniyorum.

Üniversiteye başladıktan sonra 2006’da piyasanın duayenlerinin birinin ve eşinin yanında çıraklık ederek esas mesleğim olan kıymetli eser danışmanlığına ilk adımımı attım. Cumhuriyet Dönemi Türk Resim Sanatından başlayarak konuşmayı öğrenmemden itibaren merak sardığım mücevher, pırlanta ve değerli taşlar, saatler, gümüşler, halılar, objeler, şaraplar ve tekrar çağdaş ve modern Türk sanatı ile ilgili bilgilenme ve çalışma fırsatım oldu.

Sonra bir gün rahmetli annem “bak bi hanım var youtube’da gördüm seversin aç bak Finansal Astrolojiye başlamış Türkiye’de” dedi. O gün bugün Aylin hocam’la birlikteyiz. Sanırım 60 takipçisi vardı o gün, bugün sadece youtubeda 26 binden fazla. Içine doğduğum ailemden sonraki en büyük iyi ki’m hocam. Sonrasinda onun ve hocaların hocası Oğuzhan Ceyhan hocamın derslerini alabilmek de büyük zenginlik kattı bakış açılarıma. Bakış açılarıma diyorum çünkü bu konuya eğildikçe insanın sonsuz bakış açısı olması gerektiğini de öğreniyor insan. Öğretmenlerimden yana hep çok şanslı oldum, umarım öğretirken de öyle olurum. Bin kere teşekkür ederim sizlere bana yeni pencereler, yeni göz ve gözlükler verdiniz🧡

Astrolojiye hep merakım vardı ama matematiksel işleyen bir kafa yapısına sahip olduğum için haritayla konuşmaya başladıkça, açıları “avladıkça” kendimi, astrolojinin neden olduğuna açıklama getiremediğim bazı şeylerin ince detay ilmek ilmek açıklamalarını sağladığını gördükçe bu konuya daha da inanarak bakmaya ve görmeye başladım. Zaten bu işi niyete koyduğunuzda ilk önemsemeniz gereken şey, astrolojik harita öncelikle bireyin kendisine yolculuğunun haritasıdır. Bizim doğduğumuz andaki evrenin matematiğinin suretimize yansımasıdır. Karma ise evrenin direğidir bana göre.

İnancınız her ne olursa olsun, evrenin kusursuz bir düzeni var ve anahtarı da haritalarımızda gizli. Bu gizemlerin kitlesel psikolojik ve ekonomik hareketlerimize etkilerini de Finansal Astroloji ile görmek mümkün oluyor. Bir şirketinin sahibinin, ortaklarının haritalarınından başlayarak kurulduğu anın, bulundukları binadaki kira kontratlarının bile haritalarının ekonomik getirilerine etkisi oluyor. Kırk çalışanlı bir şirkete alınan kırk birinci kişi o şirketin tıkır tıkır işleyen sistemini bozabiliyor mesela ve bu genel müdür olabileceği gibi servis elemanı da olabiliyor. Finansal astroloji zamanı ve kontrolümüzde olan durumları paranın lehine kullanmamıza olanak sağlıyor.

5 Mayıs 2022 Perşembe akşamı saat 21.00’de sizleri 28 Hafta boyunca sürecek olan Temel ve Orta seviye Karma ve Finansal Astrolojiye giriş dersine başlıyorum. Aylin Çetiner müfredatıyla farkındalık sahibi, meraklı ve berrak zihinlerle tanıştırmak ve herkesin faydalanmasını sağlamak için heyecanla bekliyorum. Özellikle Aylin Hocamın ekim ayında açacağı İleri Seviye Finansal Astroloji dersine katılmak isteyenler öncesinde giriş dersini almaları gerektiği için bu fırsatı kaçırmasınlar.

Sevgiyle,

İpek Sinoplu

Aylin Çetiner Finansal Astroloji
Oğuzhan Ceyhan Akademi, Pinhan’dan Ayan’a sınıfıThis will close in 0 seconds