Burç Bazinda Venüs Retro

16/05/2020

Sevgiyle kurulmus yakin iliskiler…

Venüs bati ufkunda piril piril yükseliyor…

Venüs, sevgi, Neptün ise evrensel sevgi ve kolektifle bagimiz, ancak maalesef bu aralar aralarinda çelisiyorlar.

Jüpiter Retro oglak yönetici olarak, kibrimize yenik düsüyor muyuz bu aralar? Ne dersiniz?

2020, Geleneksel ekonomi anlayisinin degistigi çok önemli bir yil, peki parayla olan iliskimiz konusunda kendimize dürüst müyüz? Basariya gitmek, kazanan olabilmek için öncelikle durumumuzu tespit etmemiz gerekir bunun için de öncelikle kendimize karsi dürüst olmaliyiz.

Geleneksel basari anlayisi degisiyor, kaliplar yikiliyor, çaga ayak uyduran yoluna devam edecek, uyduramayan ise silinecek, yeni düzene uyum saglayabilmek için önce algi ayarlarimizla biraz oynayalim.

Venüs, sevgi ve güzellikler gezegenidir ve ne enteresandir ki parayi da yönetir, demek ki parayla da bir sevgi iliskimiz var. Içinde bulundugumuz su günlerde Venüs kendini dünyaya daha yakin konumluyor, dünyaya yaklasiyor. 27 Haziran’a kadar bu yakin pozisyonunu koruyacak, bu dönemde bazilarimiz zorluklar ve kayiplar yasayacak, eger maddi sorunlar yasiyorsaniz, Retro Venüs, para iliskinizi yeniden düzenlemeniz gerektigini size hatirlatmak istemektedir. Ikizler burcunda Retro yaptigi için eger yeterli bilgiye sahip olmadiginizi düsünüyorsaniz parayla iliskinizi yeniden düzenleyecek egitimler alabilirsiniz. Para ile bir iliskimiz var ve bu iliski diger insanlarla olan iliskilerimizi de belirliyor ve düzenliyor. Iste simdi bu iliskiye bakma ve yeniden düzenleme zamani.

Sevgi bir frekans eslesmesi, güçlenmek frekansimizi yükseltmek için yapabilecegimiz seyler var. Para güzel bir seydir, refah seviyemizi yükseltir, güven verir. Acaba biz frekansimizi onun bize gelmesini saglayacak sekilde düzenleyebiliyor muyuz? Iste bunun için göksel önemli zamanlar var.

Tutku ve takintiyla paranin pesinden kosmaktansa sevgiyle onunla birlesmek… Nezaketle paraya yaklasabilir, aranizdaki iliskiyi yeniden düzenleyebilir misiniz?

Insanlar genellikle degisime direnme egilimindedir, insanlar risk almaktan korkar bu yüzden degisime direnir.

Degismeyen, yenilenmeyen, evrenin akisina uymayan her sey yok olur.

Siyaset, edebiyat, felsefe, gazetecilik degisiyor.

Para ve basari anlayisimiz degisiyor.

Para sadece duygusal dünyamizi anlamak için bir yöntem!

12 Mayis 27 Haziran arasinda Venüs Retro ve Neptüne kare,

22 Mayis Ikizler burcunda yeni ay var,

Merkür ikizlerde, kafamiz, aklimiz çok iyi çalisiyor, engellerimizi belirleyerek iliskiler konusunda yeni baslangiçlar yapabiliriz.

Günes ve ay tutulmalari Ikizler Yay hattina geçiyor, Kad Ikizler sansimizi yükseltiyor.

Venüs ikizler burcunda 2012 ve 2004 de Retro yapmisti o dönem hayatimizda neler oldu bir bakabiliriz tabi ki tam olarak ayni vurgu olmayacak, çünkü diger transitler farkli yerlesiyor. Bakmaniz gereken para ve duygusal hayatiniz ile olan iliskiniz.

KOÇ burcunun önceligi para konulari, alacak verecek dengesi, iliskide bulundugu kisilere dikkat etmesi gerekiyor birinden digerine atlayayim derken zarar edebilir. Baskalarinin akliyla birikimlerini degerlendiriyorlarsa, onlardan gelen haberlerin yanlis yapmalarina sebep oldugunu görebilirler. Her gelen habere inanmasinlar, dogru olmayabilir. Farkli sektörlerden, daha önce deneyimlemedikleri alanlardan da kazanç elde etmek isteyebilirler, dogum haritalari izin veriyorsa, kazaniyorlarsa kar cebe yakisir.

BOGA boga burcunun yönetici gezegeni Venüs Retro pozisyonda oldugu için dikkatli olmalari gereken bir dönem. Para akisinda aksakliklar gecikmeler olabilir. Sabit boga, hizli düsünüp hizli aksiyon almak zorunda kalacak. Ortaklik yaptigi kisilerle iliskilerini tekrar düzenlemek için maddi konularda yeni kararlar alabilirler.

IKIZLER bilgi ve iletisim burcu; ikizlerin, 22 Mayis yeni ayiyla hayatlari renkleniyor, hareketlilik artiyor. Artik Günes ve ay tutulmalari da Ikizler burcunda olacagindan 1,5 yil boyunca hayatlari çok degisecek. 7 Mayis Dolunayi ile günlük hayatlarinda memnun olmadiklari konulari farkina varmis olabilirler, bu farkindalik onlari günlük hayatlarini yeniden düzenlemeye yönlendirecektir. Isinden memnun olmayan is degistirme karari alabilir. Yakin dönemde yaptiklari girisimler ile kesin sonuca ulasamasalar da, önümüzdeki dönem hayat onlara yardimci olacaktir.

YENGEÇ gizli iliskiler, risk alma güdüsü. Gizli gizli eski sevgiliye çekilme, uzak diyarlarda gizli bulusmalar, yurt disinda is yapma hayali, hatirlatayim, Neptün kare hayal kirikligi getirir.

ASLAN evden çikip sosyallesmek isteyecek, is degistirmek isteyecek, isyeri degistirmek isteyecek, ofisi tasimak isteyecek. Satürn ortakliklar bölgesinden Retro, dikkatli olmalilar, aksakliklar olabilir. Borçlari varsa yeniden yapilandirabilirler, karisikliklar var istedikleri oran ve vadeyi bulamayabilirler. Ego çatismalari yasanabilir, egonun törpülenmesi gerekecek.

BASAKlar göksel etkiyi is ve kariyer bölgesinden aliyorlar. 22 Mayis’tan itibaren beklenmedik gelismeler yeni haberler yeni is girisimleri. Haziran’da da onlar için önemli bir pozisyon var, yönetici gezegenleri Merkür Retro yapacak, Venüs de Retro. Burada genel bir yorum yapiyoruz, etki ise elbette dogum haritasinin özelligine göre degisiklik gösterir, ancak basaklarin çogunu olumlu etkileyecek diyebiliriz. Fikir ayriliklari sebebiyle olusmus ayriliklari onarilabilir, baris çubugu tüttürülebilir. Çogu kisinin zorluk çektigi bu dönemde Maddi durumlari en azindan stabil.

TERAZI, yönetici gezegenleri Retro, ama terazi ve ikizler iyi anlasan burçlar oldugundan, sorunlar ve hosluklar bir arada olacak. juno aktif hiç beklemedikleri gelismeler onlara ask ve evlilik getirebilir. Maddi olarak elleri darda ve onlar darda olmaktan hiç hoslanmazlar, iste bu sebeple daha çok risk almaya yönelebilirler. Zarar görmemeleri için Venüs ikizlerin bilgi tarafini kullanip para konusunda egitim almalarini tavsiye ederim, onlar da zaten içgüdüsel olarak buna yöneleceklerdir. Beklenmedik bir para destegi gelebilir.

AKREP bekledikleri para gecikebilir, kredi limiti bekliyorsa o da gecikebilir. Bu durum onlari yeni ve ani gelisecek bir ortakliga götürebilir.

YAY 7 ev Retro Venüs ile ortakliklarda çikacak sorunlar. Sikintili olan is birlikleri sonlanabilir, yerine yenisi gelebilir. Yay burçlarinin günlük hayatlari rutinleri çok degisecek. Güney dügüm yay etkisi alacaklarindan ortakliga yaklasimlari çok degisecek

OGLAK Satürn Retro 2. Evde parasal sikintilar var. Uzun zamandir tasidigi hissesi olanlar, Günes- Plüton etkisiyle ellerindeki hisselerin deger kazandigini görecekler. Bu hisseleri sattilarsa oradan oraya gezmesinler, paralari ellerinde kalsin, yine uygun fiyatli hisseler çiktiginda alis yaparlar, parasini cebine koysun ve yeni firsat için beklesinler. Oglak ve Venüs birbirinden hiç hoslanmaz Venüs’ün Retro pozisyonu da onlara pek yaramaz.

KOVA, adrenalin yükseliyor. Hayat, Kovalarin para yönetimini ne kadar ögrendigini test ediyor. Uzun zamandir kendilerini egitiyorlardi, bakalim ne kadar ögrendiler? Onlarin kazanç dönemi 2021, az daha sabir. Kayipta oldugu hisse varsa, inat etmeyi birakip yükselecek olana yönelebilirler, Mars, Balik burcunda kayiplara sebep olabilir aman dikkat.

BALIK Mars’in Balik burcunda olmasi, Balik burçlarinin enerjisini yükseltecektir. Firsatlar çikacaktir, ama maddi olarak yaz aylari mücadele de getirebilir. Önümüzdeki 1.5 yil is yeri veya ev alabilirler veya is degistirebilirler.This will close in 0 seconds