Yaptiklarimizi sizlerle paylasmaktan mutluluk duyuyorum

Hizmetimiz, bir kisi veya bir kurum için, bir dogum haritasi okuma ve kisiye özel gelistirme programi olusturma üzerine kuruludur. Evet, sirketlerin de dogal çizelgeleri var! Ve dogum haritasini önceden bilerek bir sirket dogurmak çok daha iyidir.
Borsadaki hisse senetlerinde bile natal çizelgesi var ve kisisel dogum haritaniza göre nasil para kazanabileceginizi ve zenginlik olusturabileceginizi ögrenmek için finansal astrolojik oturum talep edebilirsiniz.
Kariyer planlama okuma da isteyebilirsiniz, çünkü dogum haritanizdaki kisilik özellikleriniz göz önüne alindiginda bazi isler sizin için daha uygundur.
Peki ya mükemmel çift olup olmadiginizi ögrenmek istediginiz bir okuma. Evlenme teklif etmeden veya evlenmeden önce aldigindan emin ol. Eger zaten ciddi bir iliskiniz varsa ve bunu basarmaya çalisiyorsaniz, bir iliski koçlugu esliginde dogum haritasi okumak size çok yardimci olabilir.
Natal çizelge okuma matematik, göklerin bilgisi, astroloji ve psisik sezgisel okuma içerir.
Kisiye özel gelistirme programi zayif noktalari gelistirmek ve güçlü bölgeleri gelistirmek için kanitlanmis teknikler ve yöntemler içerir.

Aylin Çetiner, dogum haritalarini okuma konusunda taninmis bir astroloji uzmani, borsa tecrübesi göz önüne alindiginda finansal astroloji okumalarinda çok iyi, 30 yil öncesine dayaniyor. Astrolojik analizi finansal piyasa analizi ile entegre ettigi bir TV programi var.
Aylin Çetiner8 Haftalık Mindfulness Programı 11 Şubat 2024 Pazar günü saat 11.00’de başlıyor!

Stres Nöroendokrin Sistem ile alakalı. Stres onu o stresi yönetiyor!

Stresinizi yöneterek hazzı arttırabilir, refah seviyenizi yükseltebilir, kazanan olabilirsiniz 🏆

Yaşadığımız dışsal zararlı etkilerden uzak kalarak, netleşerek aksiyon alabilmek için, kazanan olabilmek için, 8 haftalık bir program açıyoruz.

Büyük üniversitelerde yapılan araştırma sonuçları gösteriyor ki; uygulanan mindfulness pratikleri, beynin duygu kontrolü ve stres seviyesiyle ilgili bölümlerinin yapısını değiştiriyor. Beynin karar alma mekanizması ile ilgili bölümlerindeki gri cevher yoğunluğunu arttırıyor.

Kalıp ve korkulardan kurtularak yol alabilmek isteyenler için,

Mindfulness meditasyonu, bedeni hissetme becerisini geliştiriyor, duygu ve düşünceye dair takılı kalınan kalıpların bırakılmasını sağlarken maddi kazançları beraberinde getiriyor.

8 haftalık Mindfulness programı kişiye temel nefes farkındalığı meditasyonu öğretmenin yanı sıra öğrenmesi ve uygulaması kolay olan diğer mindfulness pratiklerini de sunar.

Bu 8 haftanın ardından kişi kendi kendine pratik yapmak için gerekli beceriye ve motivasyona sahip olacaktır.

Başvuru; 0532 651 96 88 finansalastroloji@gmail.com

This will close in 0 seconds