Yaptiklarimizi sizlerle paylasmaktan mutluluk duyuyorum

Hizmetimiz, bir kisi veya bir kurum için, bir dogum haritasi okuma ve kisiye özel gelistirme programi olusturma üzerine kuruludur. Evet, sirketlerin de dogal çizelgeleri var! Ve dogum haritasini önceden bilerek bir sirket dogurmak çok daha iyidir.
Borsadaki hisse senetlerinde bile natal çizelgesi var ve kisisel dogum haritaniza göre nasil para kazanabileceginizi ve zenginlik olusturabileceginizi ögrenmek için finansal astrolojik oturum talep edebilirsiniz.
Kariyer planlama okuma da isteyebilirsiniz, çünkü dogum haritanizdaki kisilik özellikleriniz göz önüne alindiginda bazi isler sizin için daha uygundur.
Peki ya mükemmel çift olup olmadiginizi ögrenmek istediginiz bir okuma. Evlenme teklif etmeden veya evlenmeden önce aldigindan emin ol. Eger zaten ciddi bir iliskiniz varsa ve bunu basarmaya çalisiyorsaniz, bir iliski koçlugu esliginde dogum haritasi okumak size çok yardimci olabilir.
Natal çizelge okuma matematik, göklerin bilgisi, astroloji ve psisik sezgisel okuma içerir.
Kisiye özel gelistirme programi zayif noktalari gelistirmek ve güçlü bölgeleri gelistirmek için kanitlanmis teknikler ve yöntemler içerir.

Aylin Çetiner, dogum haritalarini okuma konusunda taninmis bir astroloji uzmani, borsa tecrübesi göz önüne alindiginda finansal astroloji okumalarinda çok iyi, 30 yil öncesine dayaniyor. Astrolojik analizi finansal piyasa analizi ile entegre ettigi bir TV programi var.
Aylin ÇetinerThis will close in 0 seconds