• İPEK SİNOPLU

    Merhaba, ben ipek.İpek Sinoplu.Sanatın, ruhu olan ve emekle güzelleşmiş objelerin ama en çokta öğrenme merakının kıymet gördüğü iyi insanlar olmaya özen gösteren İstanbul’lu bir aileye doğdum. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi ve Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunuyum. Türkçe, İngilizce, Fransızca biliyorum, Yunanca öğreniyorum. Üniversiteye başladıktan sonra 2006’da piyasanın duayenlerinin birinin ve eşinin yanında

    Daha fazla oku


Türkiye’nin ilk ve tek Finans Astroloğu. Finansal Astroloji öngörülerim yatırım tavsiyesi değildir.

8 Haftalık Mindfulness Programı 11 Şubat 2024 Pazar günü saat 11.00’de başlıyor!

Stres Nöroendokrin Sistem ile alakalı. Stres onu o stresi yönetiyor!

Stresinizi yöneterek hazzı arttırabilir, refah seviyenizi yükseltebilir, kazanan olabilirsiniz 🏆

Yaşadığımız dışsal zararlı etkilerden uzak kalarak, netleşerek aksiyon alabilmek için, kazanan olabilmek için, 8 haftalık bir program açıyoruz.

Büyük üniversitelerde yapılan araştırma sonuçları gösteriyor ki; uygulanan mindfulness pratikleri, beynin duygu kontrolü ve stres seviyesiyle ilgili bölümlerinin yapısını değiştiriyor. Beynin karar alma mekanizması ile ilgili bölümlerindeki gri cevher yoğunluğunu arttırıyor.

Kalıp ve korkulardan kurtularak yol alabilmek isteyenler için,

Mindfulness meditasyonu, bedeni hissetme becerisini geliştiriyor, duygu ve düşünceye dair takılı kalınan kalıpların bırakılmasını sağlarken maddi kazançları beraberinde getiriyor.

8 haftalık Mindfulness programı kişiye temel nefes farkındalığı meditasyonu öğretmenin yanı sıra öğrenmesi ve uygulaması kolay olan diğer mindfulness pratiklerini de sunar.

Bu 8 haftanın ardından kişi kendi kendine pratik yapmak için gerekli beceriye ve motivasyona sahip olacaktır.

Başvuru; 0532 651 96 88 finansalastroloji@gmail.com

This will close in 0 seconds